ماشین لباسشویی

قابلیت AI DD در لباسشویی ال جی چیست؟ مفهوم AI DD در ماشین لباسشویی ال جی

نسل جدید موتورهای دایرکت درایو (DD) ال‌جی، شستن لباس‌ها با تکیه بر هوش مصنوعی را به واقعیت تبدیل کرده است. این تکنولوژی با پشتوانه‌ی اطلاعاتی وسیعی که دارد می‌تواند جنس و بافت پارچه‌ها را تشخیص دهد و بر اساس آن دمای آب، زمان و سرعت چرخش دیگ ماشین لباسشویی را به‌ صورت خودکار تنظیم کند. انتخاب چرخه‌ی شست‌وشوی متناسب با جنس پارچه باعث افزایش ۱۸ درصدی عمر و دوام لباس‌ها می‌شود. در ماشین لباسشویی ال‌جی که مجهز به فناوری AI DD است موتور دایرکت درایو مبتنی بر هوش مصنوعی (AI DD) علاوه بر تشخیص جنس، توانایی وزن کردن لباس‌ها و تشخیص میزان لطافت و نرمی پارچه‌ها را نیز دارد. به‌ این‌ ترتیب و بر اساس وزن و میزان زبری یا نرمی پارچه، بهترین و متناسب‌ترین چرخه شست‌وشو را انتخاب و اجرا می‌کند.

موتور AI DD در ماشین لباسشویی ال‌جی بر اساس ۲۰ سال تجربه‌ی این شرکت در زمینه‌ی ساخت موتورهای دایرکت درایو ساخته‌ شده است؛ بنابراین به‌راحتی می‌توان حدس زد تا چه اندازه قوی، قابل‌ اعتماد و کاربردی است. این فناوری از بیست هزار داده‌ی اطلاعاتی مربوط به استفاده از ماشین لباسشویی بهره می‌برد؛ بنابراین، بر اساس آن‌ها می‌تواند بهینه‌ترین چرخه شست‌وشو و تنظیمات لازم بر اساس حجم و ظرافت لباس‌ها را اعمال کند.

فناوری AI DD در ماشین لباسشویی ال‌جی چیست؟

شناسایی نوع، بافت و شرایط لازم برای شستشوی لباسها می تواند اطلاعات بسیار مفیدی باشند که ماشینهای لباسشویی هوشمند ال جی که دارای فناوری AI DD هستند، می توانند این اطلاعات را شناسایی کرده و با توجه به آنها چرخه شستشو را تنظیم نمایند. منظور از تنظیم چرخه شستشو این است که میزان دمای آب و محیط دیگ، سرعت چرخش دیگ زمان شستن و خشک کردن، میزان شوینده مورد استفاده و حتی مدت زمان لازم برای یک شستشوی ایده آل که هیچ گونه آسیبی به لباس نرسد، همه و همه به طور اتومات و هوشمندانه انتخاب می شوند.

این ویژگی باعث می شود که ماشین لباسشویی ال‌جی قادر به شناسایی ترکیبات لباس‌ها مانند پیراهن و شلوار باشد و چرخه شستشو را برنامه‌ریزی ‌کند تا از حرکات، دما و زمان‌های سفارشی برای شستشوی مطلوب استفاده کند. فناوری AI DD ال‌ جی از داده‌های حجیم و زیاد (بیست هزار اطلاعات) مربوط به استفاده از واشر استفاده می‌کند. تنظیمات را بر اساس حجم و ظرافت پوشاک در هر بار فرآیند لباسشویی انجام می‌دهد تا بهینه ترین چرخه شستشو را فراهم کند. همچنین از تأثیرات فناوری AI DD ال‌ جی این است که  18 درصد به طول عمر لباسها می افزاید. زیرا با استفاده از فناوری AI DD در لباسشویی ال جی، موجبات ثبات کیفیت لباسها فراهم می شود.

نحوه کار تکنولوژی AI DD در لباسشویی ال جی

لباس ها را در داخل لباسشویی قرار دهید و سپس برنامه ی شستشوی مدنظرتان را انخاب کنید. حال تمامی تنظیمات را به هوش مصنوعی AI DD لباسشویی بسپارید. این هوش مصنوعی وزن لباس ها را اندازه گرفته و با توجه به برنامه ی انتخابی شما و همچنین حجم لباس ها به صورت اتوماتیک و بر اساس هوش یادگیرنده ی خود، نوع و سطح ظرافت و نرمی لباس ها را تشخیص داده و الگوی شستشوی دقیق را انتخاب می نماید. به این ترتیب این لباسشویی به صورت کاملا هوشمند نوع لباسهای شما را شناسایی کرده و با توجه به نوع و میزان لباسها، شستشو را به گونه ای انتخاب می کند که دقیقا متناسب با آن حجم و نوع لباس باشد. دیگر نیازی نیست نگران نازکترین لباس هایتان نیز باشید.

این تکنولوژی هوشمند را می‌توان یکی از پیشرفته‌ترین نوآوری‌های ال‌جی دانست. چون با کمک هوش مصنوعی و سنسورهای پیشرفته، شست‌وشویی دقیق و مناسب را انتخاب و اجرا می‌کند. بدین ترتیب دیگر به انجام تنظیمات دستگاه بر اساس حدس و گمان مصرف‌کننده نیازی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *