یخچال

انواع یخچال بالا پایین موجود در بازار – قیمت یخچال بالا و پایین

انواع یخچال بالا پایین الجی موجود در بازار

یخچال فریزر بالا پایین ال جی GRM-832DHWL

کمپانی ال جی یکی از تولید کننده های یخچال فریزر های مقرون به صرفه است، در کنار مدل های ساید بای ساید، از یخچال فریزر های بالا و پایین رونمایی کرده و این یخچال ها با امکانات کاربر پسند به بازار ارائه شده است. این مدل یخچال بالا و پایین الجی یکی از محصولات خوش قیمت کمپانی ال جی است. یخچال ال جی 832 از ظرفیت ناخالص 630 لیتر بهره می برد. قسمت فریزر این یخچال در بالا و یخچال آن در پایین قرار گرفته است و در کل از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. رنگ نقره ای مات در این محصول باعث شده است تا با هر دکوراسیون و محیطی سازگار باشد، فضای داخلی یخچال و فریزر با طبقه های شیشه ای دسته بندی شده اند و در قسمت داخلی آن نیز یک یخساز داخلی وجود دارد که به صورت دستی پر می شود و برای میل کردن نوشیدنی خنک همیشه به یخ دسترسی دارید. و همچنین یک پنل LED با یک صفحه نمایش افقی بر روی درب فریزر کار گذاری شده که زیبایی این محصول را چند برابر کرده. این یخچال دارای کمپرسور اینورتر خطی است که مصرف انرژی را در این یخچال کاهش داده است و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند همچنین در این یخچال از فناوری پر کاربرد +Hygiene Fresh استفاده شده است که باعث تصفیه هوا در داخل یخچال خواهد شد و میکروب ها و باکتری ها را به مقدار 99.99 درصد از بین میبرد. از دیگر فناوری های این محصول قابلیت انجماد سریع، جریان چندگانه هوا، روشنایی داخلی به واسطه چراغ های LED و در آخر سبد سبزیجات میوه و قفسه تاشو از دیگر امکانات و قابلیت های مربوط به این یخچال فریزر ال جی به شمار می آید.

GRM-832DHLL – کد رنگ نقره ای

GRM-832DHWL – کد رنگ سفید

محفظه 0 درجهدارد
عیب یابی هوشمنددارد
قابلیت اتصال به وایفایدارد
صفحه نمایش لمسیدارد
گردش هوا Multi Air Flow – Door Coolingدارد
فیلتر هایژن فرش (Hygiene Fresh)دارد
گنجایش630 لیتر
ساخت و مونتاژکره

یخچال بالا پایین درب تو درب ال جی GN-A782HLHU | 782

کمپانی ال جی یکی از تولید کننده های یخچال فریزر های مقرون به صرفه است، در کنار مدل های ساید بای ساید، از یخچال فریزر های بالا و پایین رونمایی کرده و این یخچال ها با امکانات کاربر پسند به بازار ارائه شده است. این یخچال فریزر یکی از محصولات خوش قیمت کمپانی ال جی است. یخچال ال جی 782 از ظرفیت 549 لیتری بهره می برد. قسمت فریزر این یخچال در بالا و یخچال آن در پایین قرار گرفته است و در کل از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. رنگ نقره ای مات در این محصول باعث شده است تا با هر دکوراسیون و محیطی سازگار باشد، فضای داخلی یخچال و فریزر با طبقه های شیشه ای دسته بندی شده اند و در قسمت داخلی آن نیز یک یخساز وجود دارد که به صورت دستی پر می شود و برای میل کردن نوشیدنی خنک همیشه به یخ دسترسی دارید. و همچنین یک پنل LED با یک صفحه نمایش افقی بر روی درب فریزر کار گذاری شده که زیبایی این محصول را چند برابر کرده. این یخچال دارای کمپرسور اینورتر خطی است که مصرف انرژی را در این یخچال کاهش داده است و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند همچنین در این یخچال از فناوری پر کاربرد +Hygiene Fresh استفاده شده است که باعث تصفیه هوا در داخل یخچال خواهد شد و میکروب ها و باکتری ها را به مقدار 99.99 درصد از بین میبرد.

رنگنقره ای
محفظه 0 درجهدارد
عیب یابی هوشمنددارد
قابلیت اتصال به وایفایدارد
صفحه نمایش لمسیدارد
گردش هوا Multi Air Flow – Door Coolingدارد
فیلتر هایژن فرش (Hygiene Fresh)دارد
گنجایش512 لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در اندونزی

یخچال فریزر ال جی بالا پایین GR-M752GSH ظرفیت 20 فوت

گنجایش کلی این دستگاه 599 لیتر می باشد که قسمت یخچال 394 لیتر و قسمت فریزر آن 158 لیتر می باشد. یخچال فریزر بالا پایین ال جی 752 دارای کمپرسور اینورتر هوشمند می باشد. این کمپرسور کارایی بسیار عالی را دارد. این کمپرسور در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و صدای بسیار کمی را نیز تولید می کند. به دلیل اصطاک کم هنگام کار صدای تولید شده توسط آن بسیار ناچیز می باشد. با فناوری Hygine Fresh همیشه مواد غذایی کاملا بهداشتی و تمیز را اختیار داشته باشید. این فناوری تمام باکتری ها و آلودگی های موجود در مواد و یخچال را از بین می برد. با از بین بردن 99.99 درصد میکروب ها هوای داخل یخچال را کاملا تمیز می کند. در نتیجه هوایی سالم و بدون بو و آلودگی را تولید می کند.

رنگنقره ای
محفظه 0 درجهدارد
گردش هوا Door Coolingدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر هایژن فرش (Hygiene Fresh)دارد
گنجایش570L لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در اندونزی

یخچال بالا پایین ال جی مدل F652HLHU

بی شک شرکت ال جی را می توان از بهترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی دانست. شرکتی که محصولاتش برای عموم جهان شناخته شده و همه از کیفیت و دوام آنها با خبر هستند. یخچال بالا پایین مدل F652، از تازه ترین محصولات این شرکت کره ای است که به اخیرا پا به بازار گذاشته و توانسته است جای خود را در بازار خوش کند. این یخچال برای خانواده های کم جمعیت ومتوسط طراجی شده و می تواند نیازهای مورد نظر آنها را به نحو احسن بر آورده کند.این یخچال بالا پایین دارای ظرفیت کلی 471 لیتر بوده که به نسبت اندازه اش نسبتا کوچکش ظرفیت بالایی محسوب می شود. طراحی این یخچال خوش طرح بالا پایین بوده در که در نوع یخچال های تکی دلپسند ترین طراحی را دارد. موتور این محصول ال جی اینورتر خطی است که با جرات می توان گفت از پیشرفته ترین کمپرسور های تولید شده برای یخچال است.این موتور هوشمند بوده و از نظر صرفه جویی برجسته است و با عملکرد خویش می تواند هزینه های اضافی را برای شما بازگرداند. از دیگر ویژگی ها می توان به فیلتر بهداشتی HYGEINE FRESH اشاره کرد. این فیلتر بهداشتی توانمند کیفیت مواد غذایی ومیوه های شما را بیمه می کند . اجازه نمی دهد تا محتویات درون یخچال دستخوش کوچکترین تغییر از نظر طعم و بو شود. F652 در جهت راحتی هر چه بیشتر کاربران خود این قابلیت را دارد که به گوشی هوشمند اتصال یابد و کاربر می وتواند به راحتی به تنظیمات یخچال خود دست یابد و موارد آن را تنظیم کند. مطالب گفته شده تنها پاره ای از این یخچال منحصر به فرد ال جی بود.

 

رنگنقره ای
محفظه 0 درجهدارد
گردش هوا Door Coolingدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر هایژن فرش (HygieneFresh+)دارد
قابلیت اتصال به وایفایدارد (Smart ThinQ)
گنجایش438 لیتر – 24 فوت
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در هند

یخچال فریزر بالا پایین ال جی GNM-705HLL

کمپانی ال جی یکی از تولید کننده های یخچال فریزر های مقرون به صرفه است، در کنار مدل های ساید بای ساید، از یخچال فریزر های بالا و پایین رونمایی کرده و این یخچال ها با امکانات کاربر پسند به بازار ارائه شده است. این یخچال فریزر یکی از محصولات خوش قیمت کمپانی ال جی است. یخچال ال جی 705 از ظرفیت 26 فوت بهره می برد. قسمت فریزر این یخچال در بالا و یخچال آن در پایین قرار گرفته است و در کل از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. رنگ نقره ای مات در این محصول باعث شده است تا با هر دکوراسیون و محیطی سازگار باشد، فضای داخلی یخچال و فریزر با طبقه های شیشه ای دسته بندی شده اند و در قسمت داخلی آن نیز یک یخساز داخلی وجود دارد که به صورت دستی پر می شود و برای میل کردن نوشیدنی خنک همیشه به یخ دسترسی دارید. و همچنین یک پنل LED با یک صفحه نمایش افقی بر روی درب فریزر کار گذاری شده که زیبایی این محصول را چند برابر کرده. این یخچال دارای کمپرسور اینورتر خطی است که مصرف انرژی را در این یخچال کاهش داده است و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند همچنین در این یخچال از فناوری پر کاربرد Hygiene Fresh+ استفاده شده است که باعث تصفیه هوا در داخل یخچال خواهد شد و میکروب ها و باکتری ها را به مقدار 99.99 درصد از بین میبرد. از دیگر فناوری های این محصول قابلیت انجماد سریع، جریان چندگانه هوا، روشنایی داخلی به واسطه چراغ های LED و در آخر سبد سبزیجات میوه و قفسه تاشو از دیگر امکانات و قابلیت های مربوط به این یخچال فریزر ال جی به شمار می آید.

رنگنقره ای
محفظه 0 درجهدارد
گردش هوا Door Cooling – Multi Air Flowدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر هایژن فرش (HygieneFresh+)دارد
قابلیت اتصال به وایفایدارد (Smart ThinQ)
گنجایش516 لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در اندونزی

انواع یخچال بالا پایین سامسونگ موجود در بازار

یخچال بالا پایین سامسونگ RT62K7160SL | RT62

شرکت سامسونگ به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و سازندگان لوازم خانگی در جهان شناخته شده است و با تولید یخچال و تلویزیون و انواع لوازم خانگی متفاوت سهم زیادی از فروش بازار جهانی را از آن خود کرده است . یخچال فریزر سامسونگ مدل RT62K7160SL یکی از یخچال های فریز بالای سامسونگ است که توانسته است سهم بسزایی از فروش بازار جهانی را از آنِ خود کند. یخچال فریزر RT62 سامسونگ دارای ظرفیت کلی 618 لیتر است که 161 لیتر مربوط به فریزر و 457 لیتر آن به بخش یخچال تعلق قرار گرفته است. یخچال فریزر سامسونگ مدل RT62 دارای سیستم خنک کننده ی نوفراست NO FROST است که می تواند مانع از یخ زدگی مواد غذایی داخل فریزر گردد. همچنین کمپرسور دیجیتال اینورتر DIGITAL INVERTER از دیگر مزیت های این یخچال به حساب می آید و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان 30% می شود . سیستم خنک کننده ی دوگانه Twin Cooling جریان هوای سرد و خنک و مربوط را برای دو بخش یخچال و فریزر فراهم می آورد. جریان چندگانه ی هوا  Multi Flow ، هوای خنک و تازه را در همه ی طبقات یخچال پخش می کند و هوایی سالم و شاداب را در یخچال فراهم می آورد.

رنگنقره ای
تبدیل فریزر به یخچالدارد
گردش هوا Twin Cooling Plusدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر کربن (Anti-Bacterial Protector)دارد
آبریز آب (منبع)دارد
گنجایش618 لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در تایلند

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT53

 محصولی خوش ساخت و با اصالت از کمپانی معروف سامسونگ است که با گنجایش کلی 526 لیتر نگهداری حجم زیادی از مواد غذایی را فراهم می‌کند. این یخچال فریزر از ظرفیت 401 لیتر در بخش یخچال و 125 لیتر در بخش فریزر برخوردار است. با کمک آبسرد کن بیرونی که بر روی درب یخچال قرار گرفته، بدون نیاز به باز و بسته کردن مداوم درب، امکان دسترسی به آب سرد و خنک برای کاربران فراهم است. نشان قفلی بر روی این آب سرد کن دیده می‌شود که توسط کلید اهرم مانندی که در زیر آن جاسازی شده، فعال و غیر فعال سازی آن را می‌توان انجام داد. 

RT53K6540SL نقره ای

RT53K6540bs  دودی

رنگنقره ای – دودی
تبدیل فریزر به یخچالدارد
گردش هوا Twin Cooling Plusدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر کربن (Anti-Bacterial Protector)دارد
آبریز آب (منبع)دارد
گنجایش526 لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در تایلند

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ RT46

یخچال بالا پایین سامسونگ مدل RT46 یکی از محصولات بی نظیر کمپانی سامسونگ است که با طراحی بسیار شیک ارائه شده است و به فضای آشپزخانه ی شما حالت مدرن و زیبایی می بخشد. این یخچال زیبا در قلب خود یک موتور قدرتمند دارد که در کمال آرامش و با نویز بسیار پایین کار می کند و با صرف انرژی کمتر نسبت به موتور های قدیمی به محبوبیت بالایی در بین کاربران دست یافته است و تقاضا برای خرید این محصول را بالا برده است. این موتور که به کمپرسور اینورتر دیجیتال موسوم است یکی از شاهکار های تولیدی کمپانی سامسونگ است که از نویز پایین، قدرت فوق العاده و طول عمر بالا برخوردار است. علاوه بر این ها کمپانی سامسونگ این یخچال را با حالت بدون یخ زدگی تولید کرده است، از این رو مواد غذایی داخل این یخچال با بهترین حالت ممکن نگهداری می شوند و طعم، کیفیت و بوی خود را از دست نداده و با همان حالت اولیه در این یخچال باقی می مانند. البته باید گفت که این یخچال قدرت بالای خنک کنندگی خود را مدیون سیستم خنک کننده ی دوگانه است که تمامی یخچال را در بر گرفته و تمامی گوشه و کنار یخچال را به یک میزان و به صورت هماهنگ خنک می کند.

رنگنقره ای – دودی
گردش هوا Twin Cooling Plusدارد
انجماد سریعدارد
فیلتر کربن (Anti-Bacterial Protector)دارد
آبریز آب (منبع)ندارد
گنجایش453 لیتر
ساخت و مونتاژکره – مونتاژ در تایلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *