ماشین ظرفشویی

لیست و قیمت ظرفشویی های موجود در بازار

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB325HD

 

ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HD یکی از کامل ترین ماشین ظرفشویی‌های ساخته شده توسط کمپانی کره‌ای ال جی است که با قابلیت‌های جدید و کارآمد تولید شده است. این محصول ظاهری زیبا و مقاوم دارد و مهم تر از این موارد با کمترین میزان مصرف آب می‌تواند شستشوی بهینه و اقتصادی به عمل آورد. ظرفیتی که ال جی برای این ظرفشویی مبله انتخاب کرده است، ۱۴ نفره بوده از این جهت از حیث گنجایش و ظرفیت برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت و متوسط کاملا مناسب است. این ماشین ظرفشویی که از نظر رنگ در دسته بندی دستگاه‌های نقره‌ای قرار می‌گیرد، انتخاب مناسبی برای خانه‌هایی با دکور مدرن است و مورد توجه سلیقه‌ی اکثر کاربران قرار می‌گیرد. جدا از تمامی این موارد این دستگاه از مدل‌هایی است که به موتور با دوام ال جی یعنی اینورتر دایرکت درایو ( Inverter Direct Drive ) مجهز شده است.گفتنی است که طول عمر این موتور بسیار بالاست و ال جی برای آن هم ضمانت ده ساله ارائه داده است. موتور اینورتر بدون تسمه طراحی می‌شود از این جهت است که با کاهش دادن اصطکاک داخلی و جلوگیری از نوسانات برق می‌تواند به میزان قابل توجهی در مصرف برق صرفه جویی به عمل آورد. علی رغم مصرف آب و برق، این موتور همچنین باعث شده که صدای دستگاه بسیار کمتر از مدل‌های معمولی باشد به همین خاطر است که ظرفشویی ال جی B325 سطح صدایش تنها به ۴۱ دسی بل می‌رسد از این رو روشن نمودن آن در هر ساعت از شبانه روز مزاحمتی ایجاد نمی‌کند. موتور Direct Drive چند سالی است که در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر ساله به قابلیت‌ها و توانایی‌های آن اضافه می‌شود.

 

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
سال عرضه 2018
نوع موتوردایرکت درایو
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو10برنامه
متوسط میزان مصرف آب 9.6 لیتر
بخارشوردارد
قابلیت هوشمنددارد
خشک کندارد
رنگ دودی
شستشوی ۴ گانهدارد
درب اتوماتیکدارد
کشور سازندهکره

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 425

 

ماشین ظرفشویی ال جی 425 یکی از کامل ترین ماشین ظرفشویی‌های ساخته شده توسط کمپانی کره‌ای ال جی است که با قابلیت‌های جدید و کارآمد تولید شده است. این محصول ظاهری زیبا و مقاوم دارد و مهم تر از این موارد با کمترین میزان مصرف آب می‌تواند شستشوی بهینه و اقتصادی به عمل آورد. ظرفیتی که ال جی برای این ظرفشویی مبله انتخاب کرده است، ۱۴ نفره بوده از این جهت از حیث گنجایش و ظرفیت برای استفاده در خانواده‌های پرجمعیت و متوسط کاملا مناسب است. این ماشین ظرفشویی که از نظر رنگ در دسته بندی دستگاه‌های نقره‌ای قرار می‌گیرد، انتخاب مناسبی برای خانه‌هایی با دکور مدرن است و مورد توجه سلیقه‌ی اکثر کاربران قرار می‌گیرد. جدا از تمامی این موارد این دستگاه از مدل‌هایی است که به موتور با دوام ال جی یعنی اینورتر دایرکت درایو ( Inverter Direct Drive ) مجهز شده است.گفتنی است که طول عمر این موتور بسیار بالاست و ال جی برای آن هم ضمانت ده ساله ارائه داده است. موتور اینورتر بدون تسمه طراحی می‌شود از این جهت است که با کاهش دادن اصطکاک داخلی و جلوگیری از نوسانات برق می‌تواند به میزان قابل توجهی در مصرف برق صرفه جویی به عمل آورد. علی رغم مصرف آب و برق، این موتور همچنین باعث شده که صدای دستگاه بسیار کمتر از مدل‌های معمولی باشد به همین خاطر است که ظرفشویی ال جی 425 سطح صدایش تنها به 44 دسی بل می‌رسد از این رو روشن نمودن آن در هر ساعت از شبانه روز مزاحمتی ایجاد نمی‌کند. موتور Direct Drive چند سالی است که در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر ساله به قابلیت‌ها و توانایی‌های آن اضافه می‌شود.

  • DFB425FP : نقره ای

  • DFB425FW : سفید

 

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
سال عرضه 2018
نوع موتوردایرکت درایو
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو10برنامه
متوسط میزان مصرف آب 9.6 لیتر
بخارشوردارد
قابلیت هوشمنددارد
خشک کندارد
رنگ سفید – نقره ای
شستشوی ۴ گانهدارد
کشور سازندهکره

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی 512

 

ماشین ظرفشویی ال جی مدل 512 از مدل‌های کاملا جدید با امکانات مدرن ساخته شده توسط این برند به نام می‌باشد. ال جی این ظرفشویی را با ظاهر زیبا و مدرن در رنگ نقره ای، بدنه‌ی مقاوم و با کیفیت، مصرف انرژی بسیار پایین و به صرفه و همچنین صدای بسیار کم طراحی کرده که با تولید آن توانسته است توجه اکثریت کاربران را به سمت خود جلب کند. این محصول از مدل‌های زیبا و شیک است که بدون شک جلوه‌ای زیباتر به دکور خانه‌تان می‌بخشد. این ظرفشویی از ظرفیت 14 نفره ( 168 پارچه ) و دوطبقه برخوردار است و در طبقه بندی ظرفشویی‌های مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت قرار می‌گیرد.‌

  • DFB512FP : نقره ای

  • DFB512FW : سفید
ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
سال عرضه 2018
نوع موتوردایرکت درایو
تعداد سبد2 سبد
تعداد برنامه شستشو5 برنامه
متوسط میزان مصرف آب 9.6 لیتر
بخارشورندارد
قابلیت هوشمنددارد
خشک کندارد
رنگ سفید – نقره ای
شستشوی ۴ گانهدارد
کشور سازندهکره

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60K8550FS | 8550

DW60K8550FS یکی از ماشین ظرفشویی های 14 نفره سامسونگ است که از فناوری ها و ویژگی های مختلفی برخوردار است. این ماشین ظرفشویی دارای 5 برنامه شستشو است و شما با توجه به حجم و میزان آلودگی ظروف میتوانید بهترین برنامه را جهت شستشوی آنها انتخاب کنید. طراحی ماشین ظرفشویی DW60K8550FS زیباست. جنس آن از استیل ضد زنگ است و به صفحه نمایش ال ای دی مجهز شده است. این ماشین ظرفشویی دارای سه سبد با قابلیت تنظیم ارتفاع است و میتوانید با فشردن دکمه ای ارتفاع سبدها را با توجه به سایز ظروف تنظیم کنید. این ظرفشویی دارای سبد مخصوص ظروف کوچک است و شما میتوانید ظروفی مانند فنجان، قاشق، چنگال و غیره را در این قسمت قرار داده تا به خوبی شسته شوند. ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60K8550FS دارای فناوری WaterWall است. این فناوری آب را با شدت و فشار به صورت خطی روی ظروف اسپری میکند و باعث میشود ظروفی که در گوشه ماشین ظرفشویی هم قرار گرفته اند به خوبی شسته شوند. ماشین ظرفشویی 14 نفره DW60K8550FS دارای تکنولوژیZone Booster است و به شما اجازه میدهد ظرف های بسیار کثیف و ظروف کمی آلوده را با دو قسمت شستشوی جداگانه بشویید. این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت Half Load است. به این ترتیب نیازی نیست که حتما تمام ظرفیت دستگاه پر شود تا بتوانید آن را روشن کنید. شما میتوانید ماشین ظرفشویی را با نصف ظرفیت نیز روشن کنید تا به شستشوی ظروف بپردازید. به این ترتیب در انرژی و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد. در دستگاه به صورت اتوماتیک پس از پایان شستشو باز میشود. این عمل باعث میشود تا بخار و گرمای اضافه ناشی از خشک کردن ظروف به بیرون هدایت شده و ظروف شما کاملا براق و درخشان باشند.

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
نوع موتوردیجیتال اینورتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو5 برنامه
متوسط میزان مصرف آب 12 لیتر
بخارشوردارد
خشک کندارد
رنگ سفید
کشور سازندهکره مونتاژ تایلند

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M6050 | 6050

ماشین ظرفشویی سامسونگ 6050 از سری تولیدات سامسونگ این برند معروف و جهانی است که می تواند به بهترین نحو ممکن و در کوتاه ترین زمان یک شستشوی شگفت انگیز را برای کاربران به دنبال داشته باشد. افراد می توانند از طریق صفحه نمایش لمسی بسیار بزرگی که این ماشین ظرفشویی دارد، تمام تنظیمات مربوط به زمان، شستشو، خشک کردن و غیره را کنترل نمایند. ظرفشویی سامسونگ 14 نفره دارای قفسه های قابل انعطافی است که به وسیله آن مخاطبان می توانند برای اقلام بزرگتری چون قابلمه ها و پارچ آب، این سبدها را بالا ببرند و هیچ مشکلی برای کمبود فضای ذخیره سازی نداشته باشند. زمانی که بار این دستگاه کم باشد شما می توانید آن را روشن کنید و ظروف خود را شستشو دهید چرا که این دستگاه از قابلیت صرفه جویی در مصرف آب و برق برخوردار است. به طور کلی شما می توانید حتی با کم ترین مقدار بار موجود در ظرفشویی یک شستشوی تمیز و به صرفه را برای خود به ارمغان بیاورید. شستشوی سریع و بهداشتی از دیگر فناوری های مهم و بارز این محصول سامسونگ است.

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
سال عرضه 2017
نوع موتوردیجیتال اینورتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو7 برنامه
متوسط میزان مصرف آب 12 لیتر
بخارشورندارد
قابلیت هوشمندندارد
خشک کندارد
رنگ سفید – نقره ای
کشور سازندهکره مونتاژ چین

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ 5070

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5070 یکی از خوش طرح ترین و مدرن ترین محصولات مقرون به صرفه‌ای می‌باشد که سامسونگ این بار نیز آن را به صورت بسیار زیبایی تولید کرده است. سود بردن از ظرفیت بالای ۱۴ نفره این دستگاه کار شستشوی خانواده‌های پر جمعیت را نیز بسیار راحت می‌کند. در نظر گرفتن برنامه‌ها و امکانات عالی این ظرفشویی از یک طرف و همچنین توجه به طراحی شیک و زیبای آن از طرف دیگر این دستگاه را به وسیله‌ای کاملاً حرفه‌ای و صد البته جذاب پیش چشم کاربر تبدیل کرده است. وجود برخی قابلیت‌های کاربردی همچون برنامه های متنوع شستشو، برنامه‌ی از بین بردن لکه‌های موجود بر روی ظروف به صورت کامل و همچنین برنامه شستشوی نیمه بار برای این مدل ظرفشویی سامسونگ تعریف شده‌اند که در ادامه بخش‌های بعدی به صورت مفصل به شرح هر کدام پرداخته‌ایم.

DW60M5070FW : سفید

DW60M5070FS : نقره

 

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
سال عرضه 2018
نوع موتوردیجیتال اینورتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو7 برنامه
متوسط میزان مصرف آب 12 لیتر
بخارشورندارد
قابلیت هوشمندندارد
خشک کندارد
رنگ سفید – نقره ای
کشور سازندهکره مونتاژ چین

ماشین ظرفشویی 15 نفره بکو28424

 

ماشین ظرفشویی بکو مدل 28424 از مدل‌های کاملا جدید با امکانات مدرن ساخته شده توسط این برند به نام می‌باشد. بکو این ظرفشویی را با ظاهر زیبا و مدرن در رنگ سفید، بدنه‌ی مقاوم و با کیفیت، مصرف انرژی بسیار پایین و به صرفه و همچنین صدای بسیار کم طراحی کرده که با تولید آن توانسته است توجه اکثریت کاربران را به سمت خود جلب کند. این محصول از مدل‌های زیبا و شیک است که بدون شک جلوه‌ای زیباتر به دکور خانه‌تان می‌بخشد. این ظرفشویی از ظرفیت 15 نفره برخوردار است و در طبقه بندی ظرفشویی‌های مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت قرار می‌گیرد.‌

 

ظرفیت 15 نفره
نوع ظرفشوییمبله
نوع موتوراینورتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو8 برنامه
متوسط میزان مصرف آب  9.5 لیتر
بخارشوردارد
قابلیت هوشمندندارد
خشک کندارد
رنگ سفید – نقره ای
کشور سازندهترکیه

ماشین ظرفشویی 15 نفره بکو 38531

ماشین ظرفشویی 15 نفره بکو 38531 به صورت مبله و با رنگ زیبای نقره ای ساخته شده است. این محصول با 3 عدد سبد ضد زنگ (یک سبد به صورت کشوی بالا) تعبیه شده و با ظرفیت بالای 15 نفره ی خود حجم زیادی از ظروف را در محفظه های خود قرار می دهد. با وجود این ظرفیت بالا دیگر نگران شستن ظروف در مهمانی های پرجمعیت خود نباشید. ماشین ظرفشویی بکو با فناوری های متعدد و بدون هیچ گونه آسیبی، ظروف را پاکیزه و براق می کند. دیگر ویژگی های قابل بحث در مورد این ظرفشویی عبارتند از: دارای 8 برنامه و 5 دمای شستشو، برنامه خودکار Auto، جلوگیری از سر ریز آب +WaterSafe، فناوری ®GlassShield، خشک کن توربو، تمیز کننده داخلی، فناوری AquaIntense، عملکرد سریع +Fast، حالت نیم بار، مصرف آب در هر بار شستشو 9.5 لیتر، ورودی استاندارد، شاخص نمک، موتور اینورتر ™ProSmart با گردش BLDC، صفحه نمایش LCD، دمای برنامه ها 35-40-45-65-70 درجه سانتی گراد، رده ی مصرف انرژی ++A و دارای سنسور کثیفی که همگی یک سیستم بی نقص را به وجود آورده اند.

DFN38531X : نقره ای

DFN38531W : سفید

 

ظرفیت 15 نفره
نوع ظرفشوییمبله
نوع موتوراینورتر
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو9 برنامه
متوسط میزان مصرف آب  9.5 لیتر
بخارشوردارد
قابلیت هوشمندندارد
خشک کنتوربو دارد
رنگ سفید – نقره ای
کشور سازندهترکیه

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS8YCI01E

 

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 آلمان SMS8YCI01E رنگ نقره ای قابلیت بارگیری ظروف مصرفی و کابردی انواع قاشق و چنگال و بشقاب و قابلمه را در ظرفیت 14 نفر دارد که در یک چرخه شستن کاملا اتوماتیک و حرفه ای در یک مدت زمان 1 ساعته تمیزی کامل را ایجاد میکند. ماشین ظرفشویی بوش SMS8YCI01E سری 8 ساخت 2021 میباشد که قابلیت اتصال به اینترنت و موبایل هوشمند را دارد. در یک چرخه شستشو و بارگیری کامل 9.5 لیتر آب مصرف میکند که بسیار عالی و کم مصرف میباشد. ظرفشویی بوش SMS8YCI01E آلمان 2021 سری 8 رنگ نقره ای دارای کشوی بارگیری کارد و چنگال و لوازم ریز میباشد که در قسمت بالایی تعبیه شده است. فناوری هوشمند شستن و تمیز کردن در ظرفشویی بوش به کارگرفته شده است که در پایان چرخه شستشو، تمیزترین ظروف را بدون لکه تحویل شما میدهد. این ظرفشویی با استفاده از گرما در هوای آزاد لکه ناشی از حباب آب را از بین میبرد و در نتیجه برترین و تمیزترین ظروف را دریافت خواهید کرد. Max Flex Pro فناوری پیشرفته بارگیری در هر حجم بارگیری  قفسه بندی میباشد که بارگیری آسان و در حجم بیشتر را در اختیار می گذارد. VarioDrawer فناوری تنظیم قفسه ها میباشد که فضای بیشتری را ایجاد میکند تا در بارگذاری ظروف سایز بزرگ و کوچک دچار مشکل نشوید . رنگ و بدنه این ظرفشویی به گونه ای در این ماشین پیاده شده است که اثر انگشت شما و بچه ها در باکس ظرفشویی نمایان نمیشود و در پاک کردن نیز با یک دستمال، آسان میتوانید این کار را انجام دهید.

 

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
نوع موتورEcoSilence Drive
سال ساخت2021
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو8 برنامه
متوسط میزان مصرف آب  9.5 لیتر
زئولیتدارد
قابلیت هوشمنددارد
رنگ نقره ای
کشور سازندهآلمان

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS6ZCI49E

کمپانی بوش از مهمترین سازندگان ماشین ظرف شویی به شمار می رود که سالانه تعدادی از آن ها را روانه بازار می کند که از کیفیت بالایی رخوردار هستند یکی از این ماشین ظرفشویی ها بوش SMS6ZCI49E که ویژگی های متعددی دارد و در ساخت آن دقت بالایی به کار برده اند. ماشین ظرفشویی بوش SMS6ZCI49E از رنگ بدنه نقره ای بهره می برد که طوری طراحی شده تا برای هر دکوراسیونی مناسب باشد و با اکثر رنگ ها سازگار باشد. عرض این محصول 600 میلی متر و ارتفاع یا طول آن 845 میلی متر است که اندازه مطلوبی برا جایگیری در محیط قرار گرفتن ماشین ظرفشویی می باشد. این لباسشویی برای کشوی کاردو چنگال و سیستم کاردو چنگال می توان استفاده کرد که زحمت شستن آن ها را از ما دور می کند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6ZCI49E قابلیت خشک کردن کامل سایل در خود را دارد و ما فقط زحمت در آوردن وسایل و قرار دادن آن ها در محل تعیین شده قبلی را به خود می دهیم.

 

ظرفیت 14 نفره
نوع ظرفشوییمبله
نوع موتورEcoSilence Drive
سال ساخت2020
تعداد سبد3 سبد
تعداد برنامه شستشو8 برنامه
متوسط میزان مصرف آب  9.5 لیتر
زئولیتدارد
قابلیت هوشمنددارد
رنگ نقره ای
کشور سازندهآلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *