یخچال

یخچالهای ال جی ساخت کره | یخچالهای ال جی مونتاژ چین (نام مدل یخچالهای کره ای و مونتاژ چین ال جی)

یخچال یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل مورد نیاز در هر خانه است و به همین دلیل هم بسیاری از افراد هنگام خرید توجه خاصی به محصول می کنند. البته باید گفت که باید هم این گونه باشد؛ به عبارتی دیگر باید هنگام خرید وسایل مهم و مخصوصا گران قیمت از جمله یخچال، حساسیت خاصی به خرج داد. زیرا این وسایل با قیمتی هنگفت خریداری می شوند تا مدتی زیاد (مثلا چند ده سال) عمر کنند. اگر قرار باشد که این محصولات عمر مفیدی به این میزان نداشته باشند، پس از خرید آنها احساس رضایت کافی نخواهید داشت. در اکثر مواقع فروشنده ها اطلاعات خوب و مفیدی در اختیار خریدار قرار می دهند، اما هستند کسانی که با اطلاعات اشتباه (و دروغ) افراد را سردرگم نموده، حتی قصد فریب آنها را دارند تا محصولی را به هر طریقی که شده، گرانتر بفروشند. اگرچه در چکیده قصد صحبت در مورد یخچالهای تقلبی ال جی نداریم، اما اگر می خواهید نحوه شناسایی یخچال فریزر ال جی اصل را تقلبی را بدانید مقاله “شناسایی یخچال فریزر ال جی تقلبی” را مطالعه کنید.

در این نوشته قصد داریم تا مدلهای کره ای و چینی یخچالهای ال جی را بیان کنیم. زیرا بسیاری از مشتریان این سوال را از ما پرسیده اند که یخچالهای ال جی مونتاژ چه کشوری هستند. به همین دلیل در زیر لیستی از یخچالهای ال جی ساخت کره برای شما جمع آوری شده است. اینها یخچالهای موجود در بازار بانه هستند و ممکن است یخچالهای ال جی ساخت کره در مناطق دیگری از ایران وجود داشته باشند اما در بانه موجود نباشند.

قطعا یخچالهای ال جی ساخت کره جنوبی با یخچالهای مونتاژ چین تفاوتهایی دارند در نوشته جداگانه در خصوص آن صحبت خواهیم نمود. البته تفاوت یخچالهای ال جی ساخت کره با یخچالهای مونتاژ چین را نباید به پای تقلبی بودن آنها گذاشت. یخچالهای ال جی مونتاژ چین هم تحت نظارت شرکت کره ای ال جی ساخته می شوند، اما در هر حال تفاوتهای خاص خودشان را باهم دارند.

یخچالهای بالا پایین ال جی ساخت کره

در حال حاضر یخچالهای بالا پایین ال جی ساخت کره که در بازار موجود هستند عبارتند از یخچال ال جی 882 (GR-F882HBHU) و یخچال ال جی 832 (در دو رنگ سفید و سیلور با کدهای GRM-832DHWL و GRM-832DHLL). این دو یخچال از نوع بالا پایین بوده که هر دو ساخت کره جنوبی هستند.

یخچالهای ساید بای ساید ال جی ساخت کره

یخچالهای ساید بای ساید ال جی که ساخت کره هستند، در حال حاضر مدلهایی هستند که در زیر به آنها اشاره می شود. این یخچالها هم تفاوتهای ویژه ای با یخچالهای مونتاژ چین دارند که در فرصتی دیگر به آنها پرداخته خواهد شد. در نوشته به قید نام مدلهای آنها بسنده می کنیم.

یخچالهای ال جی مونتاژ چین

سایر یخچالهای ساید بای ساید و بالا پایین و حتی دوقلو، همگی مونتاژ چین می باشند. در جدول زیر، یخچالهایی که نسخه 2022 آنها مونتاژ شده، مد نظر قرار گرفته شده است. به عبارتی دیگر می توان این جدول را لیست جدیدترین یخچالهای موجود در بانه در نظر گرفت.

مدل ویژگی ها
یخچال دوقلوی 2021 ال جی مدل F411-B414 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GR-L247SLKV | 247 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل GCL-267PXL مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید ال جی GC-J247SLUV مدل 247 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال 2022 ال جی دور این دور مدل GC-J257CAEC مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال 2022 Door In Door ال جی مدل GC-J267SLSS | J267 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال فریزر ساید بای ساید 2022 ال جی مدل J287 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید Door In Door ال جی مدل GR-J337CSBL | J337 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x29 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید ال جی مدل ۲۴۷ | GC-X247CSAV مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید اینستاویو ال جی مدل GC-X257CVVV مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال 2022 اینستاویو ال جی مدل GC-X267CQHS | X267 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال 2022 اینستاویو ال جی مدل GCX-287TNSI | X287 مشاهده تصویر و ویژگی ها
یخچال ساید بای ساید اینستاویو 2022 ال جی مدل GSXV90BSAE | XV90 مشاهده تصویر و ویژگی ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *