یخچال

Linear Cooling چیست؟ Inverter Linear Cooling در یخچالهای ال جی

در تلاشی برای ترویج تغذیه سالم برای زندگی سالم، ال‌جی الکترونیکس اخیراً سری یخچال‌های هوشمند بدون برفک خود را در بازار معرفی کرده است. سری جدید یخچالهای هوشمند به گونه ای طراحی شده است که راحتی، تازگی و مزایای سلامتی را به طور همزمان ارائه دهد. یخچال‌های جدید ال‌جی از ویژگی عملکرد گردش هوای چندگانه پشتیبانی می‌کنند که طراوت مواد غذایی را حفظ می‌کند تا عادات غذایی سالم را برای یک سبک زندگی فعال ترویج کند. ال‌جی می‌گوید تازگی مواد غذایی تضمین شده است و خانواده‌ها اکنون به هدف سالم ماندن و تناسب اندام دست خواهند یافت.

در قلب یخچالهای هوشمند ال جی «کمپرسور خطی اینورتر» قرار دارد که 32 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی را تضمین می کند. ILC (شاخص تغییرات دما) در محدوده دمایی ± 0.5 درجه سانتیگراد عمل می کند، که تقریباً نیمی از تغییرات دما در مقایسه با کمپرسورهای معمولی است و برای حفظ تازگی مواد غذایی با همان طراوت اولیه در هنگام خرید یا چیدن بسیار مفید است. فناوری ILC همچنین نویز را به حداقل می رساند، از نظر فنی در مقایسه با یخچال های معمولی با ظرفیت مشابه، نویز را تا 25 درصد کاهش می دهد. علاوه بر این، ال‌جی همچنین می‌گوید که ویژگی Linear Cooling طراوت غذا را طولانی‌تر از هر سیستم خنک‌کننده معمولی دیگری فراهم می‌کند.

سری جدید یخچال و فریزر با کیفیت برتر LG با تعدادی ویژگی نوآورانه برای حفظ تازگی و بهداشت و همچنین صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی ارائه می شود. محدوده Linear Top Freezer دارای ویژگی کنترل دقیق دما، NatureFRESH است که به مواد غذایی اجازه می دهد تا برای مدت طولانی تری تازه و خوشمزه بمانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *