یخچال

شناسایی لباسشویی اصلی بوش – تشخیص لباسشویی تقلبی بوش

شاید خیلی از دوستان براشون سوال باشه که چطور میتونید تفاوت محصولات تقلبی و اصلی را متوجه شویم ! خب از آنجایی که جنس های تقلبی گاهی انقدر به دستگاه اصلی شباهت دارد، مقداری تشخیص دادن را دشوار کرده و باید برای اینکه بتوانیم دستگاه اصلی را از مشابه تقلبی آن کاملا تشخیص دهیم نیازمند مطالعات بیشتر است. اگر این خواسته و سوال شما دوست عزیز هم هست پیشنهاد میکنیم تا پایان این نوشته نه چندان بلند با ما همراه باشید.

اما یک راهکار ساده وجود دارد که میشه براحتی لباسشویی بوش اصلی ( که بسیار با کیفیت می باشد ) را از بدل تشخیص داد:
⬇️⬇️⬇️
در گام اول نام مدل کالا و عکس محصول رو از فروشنده درخواست کنید سپس نام مدل را در گوگل  جستجو کنید.

از بین سایتهایی که گوگل معرفی کرده است دنبال سایت بوش بگردید که در زیر آدرس آن را نوشته ایم:

http://www.bosch-home.com

چنانچه همان مدل با همان ظاهر را در سایت اصلی بوش مشاهده کردید با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

به فرض یک خریدار لباسشویی بوش وارد وب سایت فروشگاه ما یعنی خرید دات سنتر شده است، بعد از انتخاب لیست لباسشویی بوش با تصویر پایین مواجه می شود.

 

حال لباس شویی سفید سری 10 کیلویی بوش WAX32E91 (همان مدلی که با فلش مشخص شده) میخواهد بداند که جنس اصلی می باشد یا فیک و تقلبی

ابتدا نام مدل را در گوگل جستجو می کند: که در اینجا اسم مدل WAX32E91 می باشد.

همانطور که در عکس بالا معلوم هستش بعد از جستجوی مدل دقیقا وبسایت اصلی بوش را هم در جستجو آورده است، در قدم بعدی وارد سایت بوش (قسمت علامت زده) میشود. 

در وب سایت اصلی میتوانید عکسهای آماتور و دقیق با قابلیت زوم را مشاهده کنید، که با مقایسه محصول و یا عکس موجود در وب سایت ما (خرید سنتر) میتوان به اصل یا فیک بودن کالا پی برد. تصویر پایین همان محصول در وب سایت خرید سنتر می باشد با همان عکس و مشخصات، قطعا محصولی هم که به دستتون خواهد رسید عین این تصاویر می باشد. پس با خیال راحت محصول مورد نظرتان را خرید بفرمایید.

 

ما در وب سایت خرید سنتر جهت تسریع در پیدا کردن محصول در وب سایت شرکت سازنده، پایین هر محصول یک لینکی به نام “مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده” قرار داده ایم که خریدار جهت دیدن عکس و مشخصات محصول مورد نظر مستقیما به وب سایت سازنده منتقل میکند.

در ادامه با چند مدل تقلبی لباسشویی بوش آشنا خواهید شد. تبدیل ماشین لباسشویی از یک برند (سینجر) به برند بوش را مشاهده می کنید. متقلبان با مهارت هرچه تمام تر برچسب این ماشین لباسشویی را با مارک بوش عوض کرده اند به گونه ای که برای کسی که اطلاعی از بازار لوازم تقلبی ندارد، غیر ممکن است که فریب این افراد را نخورد. مدل این ماشین لباسشویی WMS80X5814 می باشد که در وبسایت شرکت بوش چنین سریال و مدلی وجود ندارد.

چند مدل تقلبی در بازار – هر روز بر تعداد مدلهای تقلبی اضافه می شود.

تبدیل ماشین لباسشویی یونیوا(سمت چپ) به بوش (سمت راست)

در بالا تعداد اندکی از مدلهای تقلبی لباسشویی بوش موجود در بازار را در این مطلب معرفی کرده ایم به علت سود بسیار زیاد فروش محصولات تقلبی هم متاسفانه در شهر های بزرگ محصولات به ظاهر ایرانی که همه جنسهای درجه 2 و 3 چینی هستند را با برچسب گذاری، با چرب زبانی و حیله های مخصوص خود – به جای کالاهای اصلی (الجی – سامسونگ و یا بوش) به فروش می رسانند. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *