شناسایی لوازم خانگی تقلبی, ماشین ظرفشویی

شناسایی ماشین ظرفشویی بوش اصل

امروزه ماشین ظرفشویی به یکی از پر کابردترین وسایل مورد استفاده رسیده است. برندها و مدل های مختلفی از ماشین ظرفشویی موجود است. ماشین ظرفشویی بوش یکی از شناخته شده ترین برندهاست و طرفداران بسیاری دارد. ماشین ظرفشویی بوش در  مدلهای زیاد و 8 سری تولید شده است. تنوع رنگی آه هم در سه رنگ سفید، سیاه و نقره ای (استیل) می باشد. همچنین یکی از مهم ترین نکات در خرید ماشین ظرفشویی ظرفیت آن است. ظرفشویی بوش در ظرفیت  های 6 نفره، 12 ، 13، 14 نفره است و مزیت آن برنامه های شستشوی بسیار متنوع می باشد. اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی بوش برای منزل خود را دارید ما در اینجا نکاتی را به شما خواهیم آموخت که در دام کلاه برداران و تقلب فروشان قرار نگیرید. در سال های اخیر یک سری کلاهبردار سعی کرده اند ظرفشویی های ارزان قیمت و بی کیفیت از برندهای مختلف را  وارد کشور کنند و آن را با دستگاه های مخصوص برچسب گذاری کنند و به عنوان ظرفشویی های بوش وارد بازار کنند. کلاهبرداران از نبود آگاهی خریداران سواستفاده می کنند و ظرف شویی هایی با مارکهای نا آشنا یا حتی بدون مارک  و ارزان قیمت چینی را برچسب گذاری کرده و به عنوان مارک بوش یا ال جی یا هر برند معروف که برای ایرانی ها آشنا باشد به فروش می رسانند. در زیر چند نمونه از این برچسب گذاری را مشاهده فرمایید:

 
 

تبدیل و برچسب گذاری ظرف شویی بدون مارک چینی به مارک بوش

راه شناسایی ماشین ظرفشویی بوش اصلی

اما یک راه ساده وجود دارد  که می توانید براحتی جنس بوش اصلی ( که بسیار با کیفیت می باشد ) را از بدل و تقلبی تشخیص داد:⬇️⬇️⬇️
در گام اول نام مدل کالا و عکس محصول را از فروشنده درخواست کنید سپس نام مدل را به صورت دقیق در گوگل  جستجو کنید. از بین سایتهایی که گوگل معرفی کرده است دنبال سایت بوش بگردید که در زیر آدرس آن را نوشته ایم:

http://www.bosch-home.com

چنانچه همان مدل با همان ظاهر را در سایت اصلی بوش مشاهده کردید با اطمینان خرید خود را انجام دهید. ظرفشویی SMS8YCI01E ابتدا در گوگل نام کامل مدل را به زبان انگلیسی و بدون نوشتن کلمه فارسی جستجو می کنیم:

همانطور که میبینیم اولین پیشنهاد گوگل، سایت اصلی بوش می باشد، که با ورود به این سایت میتوانید مدل – مشخصات و عکسهای کاملا دقیق این محصول را نگاه و آنرا با محصول فروشگاه مقایسه فرمایید.

با ورود به سایت بوش همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، مدل – عکس و مشخصات فنی دقیق را درج کرده است. قطعا هر محصولی که از فروشگاه kharid.center سفارش خواهید داد، دقیقا همان محصول موجود در وب سایت اصلی بوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *