ماشین ظرفشویی

نحوه تشخیص ماشین ظرفشویی تقلبی بکو

یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی که امروزه در اکثر منازل یافت می‌شود ماشین ظرفشویی است. این دستگاه یکی از زمان‌برترین و خسته‌کننده‌ترین کارهای خانه داری یعنی ظرف شستن را برای ما راحت و بی دردسر کرده است. امروزه بسیاری از بانوان شاغل هستند و با وجود انبوهی از مسئولیت‌ها نمی‌توانند برنامه ریزی دقیقی برای مدیریت زمان داشته باشند و همیشه وقت کم می‌آورند. ماشین ظرفشویی تمام دغدغه‌ای که برای داشتن آشپزخانه‌ای تمیز و مرتب دارید را از بین می‌برد. اگر وقت اضافی هم داشته باشید روزانه به مدت چند ساعت پای ظرفشویی بودن در دراز مدت آسیب‌های جبران ناپذیری به پاها، کمر و ستون فقراتتان وارد می‌کند در صورتی که با استفاده از ماشین ظرفشویی می‌توانید از این فاجعه جلوگیری کنید.

تشخیص ماشین ظرفشویی تقلبی بکو از اصل

قریب به 90 درصد اجناس موجود در بازار دارای کد و یا شماره مدلی هستند که قبل از اینکه وارد بازار شوند، در وبسایت شرکت سازنده خود، با همان عنوان معرفی می شوند. این کد را اگر در یکی از موتورهای جستجوگر وب جستجو کنید، باید یکی از لینکهای وبسایت شرکت سازنده به شما معرفی شود. در غیر این صورت باید در اصل بودن محصول شک کرد. برای مثال فرض کنید قصد خرید ماشین ظرفشویی 38530 سفید بکو را دارید. این عدد یعنی 38530، قسمتی از نام این ماشین ظرفشویی است و برای اینکه مدل آن را در اینترنت جستجو کنید، باید نام کامل آن را از فروشنده بخواهید. در این مثال نام کامل ماشین ظرفشویی، DFN38530W است. حال کافی است تا این کد را در اینترنت جستجو نمایید تا ثابت شود که محصول اصل است یا تقلبی. با جستجوی این کد در اینترنت با صفحه ای که در تصویر زیر نمایش داده شده است روبرو خواهید شد:

در این تصویر عبارت DFN38530W در اینترنت جستجو شده و یکی از لینکهایی که گوگل به ماپیشنهاد داده مربوط به وبسایت شرکت سازنده یعنی بکو می باشد. بکو برای تمام محصولات خود یک صفحه در وبسایت BEKO تخصیص داده که علاوه بر تصاویر متعدد، مشخصات کامل محصول را نیز بیان نموده است. با باز کردن این لینک، تصویر ماشین ظرفشویی 38530 رنگ سفید بکو به همراه مشخصات و ویژگی های آن به نمایش در خواهند آمد:

همانطور که در تصویر مشخص شده است، در سمت راست تصویر اصلی، تصاویری از ماشین ظرفشویی سفید 38530 بکو قابل مشاهده است و با کلیک بر روی هر کدام از آنها، تصویر بزرگنمایی خواهد شد. در سمت چپ هم برخی ویژگی های آن ذکر شده است. با چرخاندن گردونه ماوس به سمت پایین، ویژگی های اصلی این ماشین تشریح شده و در انتهای صفحه هم تمام مشخصات این ماشین ظرفشویی به صورت یکجا دسته بندی شده است. حال کافی است تا تصاویر ماشین ظرفشویی که خریداری نموده اید را با تصاویر وبسایت بکو مقایسه و از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

دوستان توجه داشته باشید که همواره و برای خرید هریک از محصولات بکو این قانون صدق می کند؛ یعنی هر کدام از محصولات بکو دارای کدی هستند که با جستجوی آن در اینترنت، یکی از صفحات وبسایت بکو به شم پیشنهاد می شود و با باز کردن آن تمام مشخصات محصول برای شما نمایش داده می شود تا آنها را با محصول فروشنده مقایسه کنید. امیدواریم از مطالب این نوشته بهره برده باشید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما زیر همین نوشته کامنت کنید تا بتوانیم شما را در خریدی مطمئن کمک نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *