یخچال

ویژگی های یخچال فریزر هوشمند

امروزه یخچال فریزرهای هوشمند به سطحی از فناوری دست یافته‌اند که نسبت به سال های گذشته قابل مقایسه نیست. قابلیت‌های پرکاربردی نظیر دوربین که با آن می توانید از طریق گوشی تلفن، محتویات درون یخچال فریزر را بررسی کرده و بعد اقدام به خرید مواد مورد نیاز کنید. امکان دیگری که در یخچال های هوشمند وجود دارد، دستیار صوتی است که با کمک آن می توانید زمانی که وقت خود را در آشپزخانه سپری می کنید، یک موزیک گوش کنید و از آن لذت ببرید.

اولین نکته که در خرید یخچال فریزر باید به آن دقت کنید این است که محصولی که تهیه می‌کنید متناسب با نیاز شما باشد. شاید بر این باور باشید که هرچقدر بیشتر خرج کنید، محصول بهتری خریداری خواهید کرد. اما باید بدانید این موضوع در مورد خرید یخچال فریزر چندان صدق نمی‌کند گران‌ترین یخچال اگر در فضای آشپزخانه‌ی شما جا نگیرد، بدون استفاده خواهد بود. یک یخچال فریزر هوشمند شاید برای بسیاری از افراد مسن کاربردی نداشته باشد. بنابراین، بهتر است ابتدا به ملاحظات قبل از خرید بپردازید و با علم به ویژگی‌های به‌روز و کاربردی، بهترین انتخاب را متناسب با بودجه‌ی خود انجام دهید. در ادامه بر معرفی چند مورد از قابلیت های یخچال های هوشمند اشاره می کنیم.

مرکز پیام خانواده

 این ویژگی به شما امکان می‌دهد که روی نمایشگر یخچال فریزر برای سایر افراد خانواده یادداشت بگذارید. همچنین می‌توانید رویدادهای تقویم موبایل خود را با یخچال هماهنگ کنید تا سایر اعضای خانواده از قرارها و جلسات شما اطلاع پیدا کنند.

سرگرمی

 می‌توانید از دستگاه‌های دیگر روی یخچال خود موزیک یا فیلم پخش کنید و با اسپیکرهای داخلی یخچال آن‌ها را گوش بدهید یا تماشا کنید.

تماشای سریع

برخی مدل‌های یخچال‌های هوشمند این امکان را به شما می‌دهند که بدون باز کردن درب یخچال، از طریق صفحه‌نمایش تعبیه‌شده روی آن و البته به کمک دوربین داخلی، محتویات یخچال را مشاهده کنید.

سیستم‌عامل

همیشه بخشی از هوشمند بودن داشتن سیستم عامل است. برخی یخچال‌های هوشمند جدید دارای سیستم‌عامل‌هایی نظیر اندروید یا WebOS هستند که این مسئله امکان نصب بسیاری از اپلیکیشن‌ها را روی این دستگاه‌ها فراهم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *