یخچال

Door Cooling چیست؟ قابلیت Door Cooling در یخچالهای ال جی

Door Cooling (خنک کننده درب) در یخچالهای ال جی تضمین می کند که پس از باز کردن درب، داخل یخچال ال جی شما دوباره به سرعت خنک می شود. یکی از ویژگی‌های مفید جدیدترین یخچال‌های ال‌جی، +Door Cooling است. به لطف دمای ثابت، غذای شما مدت بیشتری تازه می ماند و یخچال انرژی کمتری مصرف می کند. در این مقاله می توانید نحوه عملکرد این تکنیک را بخوانید.

Door Cooling چگونه عمل می کند؟

Door Cooling یک جریان هوای سرد ایجاد می کند که پس از باز کردن درب، یخچال سریعتر خنک می شود. این جریان هوای سرد در جلوی یخچال از بالا به پایین و در تمام عرض دمیده می شود. محفظه های درب نیز در این فرآیند خنک می شوند. به این ترتیب نوسانات دمای یخچال به حداقل ممکن می رسد. عدم وجود نوسان دمایی در یخچال به معنای مزیت بزرگی برای غذای شماست. دمای ثابت تضمین می کند که مواد غذایی شما ماندگاری طولانی تری دارند. علاوه بر این، این تکنیک یک مزیت دیگر نیز دارد. کل یخچال خنک می‌شود، بنابراین نوشیدنی‌هایی که در قفسه های درب و یا قسمتهای پشتی یخچال هستند، به همان اندازه خنک هستند که نوشیدنی‌های وسط آن خنک هستند. با +Door Cooling، یخچال نیز 35 درصد سریعتر از یخچال های با سیستم های معمولی خنک می شود.

DoorCooling به سرعت فضای داخلی یخچال را به دمای مناسب باز می گرداند. به این ترتیب یخچال نسبت به مدل های دیگر انرژی کمتری مصرف می کند. علاوه بر این، یخچال صدای بسیار کمی با سطح صدای 36 دسی بل تولید می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *